ההרחבה pulsar עודכנה לגרסה רשמית 0.7.1

רוצים להיות מעודכנים באופן שוטף בכל הרחבה או טיפ חדש שיוצא? הצטרפו לקבוצת הפייסבוק!

לאחר שפיתוח ההרחבה נזנח ע"י המפתח המקורי לקח על עצמו מפתח אחר להמשיך את פיתוח ההרחבה, ההרחבה pulsar עודכנה לגרסה רשמית 0.7.1, העדכון עלה ברפו הרשמי של Pulsar Repository וכל מי שיש לו את הרפו ההרחבה תתעדכן באופן אוטומטי.

כמובן שבדקתי את ההרחבה לפני שאני משחרר את העדכון, הבדיקה נעשתה על אנדרואיד 4.4.2, חלונות ו openelec, כמו שזה נראה בגרסה הזאת תיקנו דבר מעצבן במיוחד שהוא ההודעה על העליה של הפולסר כשמאתחלים את הקודי.

נוספו מספר שיפורים נוספים, התפריט כולו בעברית, הפעלת עימוד המאפשר אינדוקס של העמודים ופתיחה מהירה יותר של התפריט לאחר טעינה ראשונית, אפשרות לקביעת גודל "באפר" שהפולסר יצבור לפני ניגון, אפשרות להגבלת מהירות העלאה והורדה ותיקוני קודי נוספים.

ממליץ לשדרג, שימו לב, ללא פרוביידרים הפולסר יראה שגיאה כשתפתחו אותו, לאחר ההתקנה פתחו את הפולסר, ותתבקשו פעם אחת לאתחל את הקודי.

נוספה תמיכה באנדרואיד גרסה 5 Lollipop.

שימו לב, חובה להגדיר במערכות אנדרואיד נתיב הורדה אחרת זה לא יעבוד טוב ויהיו כל מיני תקלות, מומלץ לשים דיסק נשלף שמפורמט על NTFS, לפתוח בו תיקיה בשם pulsar ולנתב לשם את ההורדות.

 

ההרחבה אינה מתוחזקת ויש הרחבה חדשה שמחליפה אותה בשם קוואזר.

 

(Visited 2,826 times, 1 visits today)
גודל פונטים
שינוי ניגודיות
האתר קודי סניור הינו אתר מידע וסיקורים בנושא תוכנת קודי, האתר אינו תומך בהפרת זכויות יוצרים ובמידה ונתקלתם בהפרה נא לדווח [email protected]