ההרחבה Quasar לא עובדת? לחצו כאן לפתרון

ההרחבה Quasar לא עובדת לכם? כל הסיבות והפתרונות בהמשך….

ההרחבה קוואזר היא אחת ההרחבות היחידות שמספקות בקודי איכות צפייה גבוהה ביותר כגון בלוריי מלא, אך למרות זאת מדי פעם ניתקל בתקלה בהרחבה אם זה בהתחלה או אחרי שימוש ממושך, בפוסט זה אמנה את הסיבות לתקלות ואיך ניתן לפתור אותן.

  1. לאחר התקנת ההרחבה קוואזר חובה להגדיר נתיב להורדת התוכן, אם לא תגדירו נתיב ההרחבה לא תעבוד,לאחר שהגדרתם תיקיה להורדות בצעו ריסטרט לקודי, למשתמשי אנדרואיד או סטרימרים בעלי נפח אחסון נמוך בצעו את ההמלצה הבאה: השתמשו בדיסק נשלף של מינימום 16 ג'יגה בתור נתיב להורדות, בצעו אתחול מהיר לדיסק במחשב ובחרו מחיצת ntfs, לאחר האתחול צרו תיקיה באנגלית בשם Qusar, הכניסו את הדיסק לסטרימר ונתבו לתיקיה את ההורדות.
  2. לאחר שביצעתם ריסטרט לקודי חובה לחכות עד שההרחבה תעלה, זה יכול לקחת כמה שניות או דקה תלוי המכשיר.
  3. מומלץ לבחור שניים עד שלושה פרוביידרים להרחבה, המומלצים  הם 1333x ו Rarbg.
  4. אין להפעיל את ההרחבה כאשר ההרחבה Pulsar מותקנת לכם על המכשיר, במידה וכן יש להסיר את הפולסר גם מההרחבות וגם את נתוני המשתמש, ניתן לבצע את זה דרך ההרחבה סניור טולס בכלי תחזוקה.
  5. מתקבלת הודעה שהקוואזר קרס מספר פעמים – זה קורה בדרך כלל שההרחבה פתוחה מספר פעמים במנהל המשימות במחשב, הדרך הקלה היא לבצע ריסטרט למחשב.
  6. הקוואזר מתחיל הורדה של סרט ואז בהדרגה המהירות יורדת לאפס ורשום אפס מקורות – זה אומר שאין שטח הורדה מספיק לתוכן או שתיקיית ההורדה לא מוגדרת בצורה נכונה, מומלץ ללחוץ על ברירת מחדל בהרחבה ואז לבחור מחדש נתיב להורדה ולבצע ריסטרט.
  7. ההרחבה מותקנת ועבדה בעבר אך כעת הפסיקה לנגן מקורות ומתקבל ניגון נכשל – כנסו לתוכנות ובדקו האם מותקנת לכם שם הרחבה שנקראת Quasar Kickass provider, במידה וכן מחקו אותו ובצעו ריסטרט.
  8. מופיעה הודעה שלא נמצאו ספקים – יש צריך להוריד "פרוביידרים", היכנסו למאגר הרפו קודי ישראל לקטגורית תוכנות וחפשו שם Quasar1333x provider ו Quasar Rarbg provider והתקינו אותם.

 

(Visited 5,201 times, 1 visits today)
גודל פונטים
שינוי ניגודיות
האתר קודי סניור הינו אתר מידע וסיקורים בנושא תוכנת קודי, האתר אינו תומך בהפרת זכויות יוצרים ובמידה ונתקלתם בהפרה נא לדווח [email protected]