ההרחבות לקודי שיעשו לכם חיים קלים ינואר 2016

רוצים להיות מעודכנים באופן שוטף בכל הרחבה או טיפ חדש שיוצא? הצטרפו לקבוצת הפייסבוק!

כמו ששמתם לב בזמן האחרון צצו הרחבות רבות ומצוינות בעיקר לסרטים והיום יותר מתמיד יש הרבה הרחבות טובות ויציבות שאפשר לבחור כהרחבות קבועות, רובנו מעדיפים הרחבה אחת או שתיים לסרטים וסדרות שאנו עובדים איתן באופן קבוע, בפוסט הזה אני אמנה מספר הרחבות טובות אשר שמות דגש גם על קלות התפעול.

ההרחבות לקודי שיעשו לכם חיים קלים ינואר 2016

הרחבת סרטים וסדרות Salts:

salts

אני מודה שמיום שההרחבה הזאת יצאה מעולם לא התחברתי אליה ולא הצלחתי ליהנות ממנה, לאחרונה בעקבות המלצות של חברי יעקב רביבו, הצלחתי להגיע להגדרות כמעט מושלמות להרחבה הזאת ואני חושב שהיא יכולה לתפוס את המקום הראשון ברשימת ההרחבות.

הרחבת הסרטים והסדרות  Stream All The Sources הידועה גם בשם Salts נמצאת בין ההרחבות המובילות לצפייה בסרטים וסדרות, ההרחבה עושה שימוש באתר Trakt.tv אשר בעזרתו תוכלו לעקוב אחרי הסדרות שצפיתם בצורה קלה ונוחה, להרחבה יש תפריט בעברית והיא אחת המומלצות, בנוסף זאת אחת ההרחבות שמתמזגות עם קיר סרטים וסדרות ולכן מומלץ להשתמש בה.

ההרחבה מגיעה מוגדרת בצורה לא טובה ולכן רובכם תיתקלו בדרך כלל בניגון נכשל, לכן הוצאתי תיקון אוטומטי המסדר את ההגדרות לרמה כמעט מושלמת המבטיחה לכם ניגון של כמעט כל סרט או סדרה שתרצו.

לפרטים נוספים על ההרחבה והורדה לחצו כאן.

לפוסט על הגדרה אוטומטית של ההרחבה לחצו כאן.

הרחבת סרטים 9MOVIES:

ההרחבה הזאת נמצאת איתנו כחודשיים ובהתחלה לא הייתי בטוח כמה זמן היא תחזיק, כעת היא נראית יציבה ומבטיחה ואפשר להמליץ עליה כהרחבה יציבה ונוחה.

טיפ ענק! היכנסו להגדרות ההרחבה ואפשרו צפייה בסדרות, תקבלו אפשרות צפייה בסדרות באיכות בקליק.

הרחבת סרטים של Mucky Duck המזרימה אליכם סרטים מהאתר 9movies.to בשיטת one click watch ללא בחירת מקורות וגם כאן לחיצה על הלינק תוביל לפתיחת הסרט באופן מידי, בהרחבה ישנם סרטים באיכות 720P וסרטים באיכות 1080P והכי חשוב תמיכה בכתוביות בעברית.

לפרטים נוספים על ההרחבה והורדה לחצו כאן.

הרחבת סרטים xmovies8:

xmovies8

הרחבה וותיקה, יציבה ואמינה, הרחבת סרטים מצוינת המזרימה סרטים מהאתר xmovies8.tv, באתר יש סרטים משנת 1997 ועד היום, רוב הסרטים באיכות טובה מאוד, יתרון גדול הוא שאין בחירת מקורות, לוחצים והסרט מתנגן מיד, גם סרטי 1080P מתנגנים חלק.

יש תמיכה לכתוביות בעברית.

לפרטים נוספים על ההרחבה והורדה לחצו כאן.

הרחבת סדרות ororo.tv:

הרחבת סדרות מולצת ororo.tv

שוב אני ממליץ על הרחבת הסדרות לקודי בשם ororo.tv שהיא הרחבת הסדרות הטובה ביותר לדעתי, בהרחבה ניתן לצפות כמעט בכל הסדרות הקיימות באיכות מצוינת, הפרקים עובדים באופן מידי ואין צורך לבחור מרשימת מקורות, ההרחבה תומכת בהורדת כתוביות אוטומטית ובשמות הגרסאות וניתן להוריד בקלות תרגום תואם.

החיסרון היחיד בהרחבה הוא שצריך להירשם ושניתן לצפות בעד שלושה פרקים ליום אבל לדעתי זה שווה את זה, ניתן גם לרכוש מנוי פרימיום.

לפרטים נוספים על ההרחבה והורדה לחצו כאן.

מולטי הרחבת סרטים סדרות וטלוויזיה Phoenix:

ae127d9e8e7a2d66c2f7c3228fcad1_icon

את ההרחבה הזאת השארתי לסוף כי זאת הרחבה מיוחדת, מצד אחד יש בה כל מה שתוכלו לבקש מקודי ומצד שני אין תפריט קל ופשוט, בהרחבה תוכלו למצוא כל סרט או סדרה שתרצו ועם מקורות שבאמת עובדים, למרות זאת אין תפריטים מסודרים שניתן לחפש דרכם, ההרחבה מחולקת לתתי קטגוריות שבכל אחד מהם יש סרטים וסדרות בפני עצמו.

ההמלצה הכי טובה שאוכל לתת לכם על ההרחבה הזאת היא שתשתמשו במנוע החיפוש, מנוע החיפוש ייתן לכם את כל התוצאות מתתי ההרחבות ותוכלו לבחור מתוך התוצאות, אחרי הרחבות הסרטים שהמלצתי בפוסט לא ממש תצטרכו את ההרחבה לסרטים אבל לסדרות תקבלו ערך מוסף, בנושא הסדרות עדיין חסרות הרחבות טובות ולכן כאשר אתם צופים בסדרה תוכלו לבצע חיפוש בהרחבה ולשמור אותה במועדפים וכך יהיה לכם מקור טוב ויציב.

לפרטים נוספים על ההרחבה והורדה לחצו כאן.

תיהנו!

 

(Visited 29,016 times, 3 visits today)
גודל פונטים
שינוי ניגודיות
האתר קודי סניור הינו אתר מידע וסיקורים בנושא תוכנת קודי, האתר אינו תומך בהפרת זכויות יוצרים ובמידה ונתקלתם בהפרה נא לדווח [email protected]