הרחבה לקודי – Extended Info

Extended Info – הרחבת תוכנה לקודי

רוצים להיות מעודכנים באופן שוטף בכל הרחבה או טיפ חדש שיוצא? הצטרפו לקבוצת הפייסבוק!

שם ההרחבה – Extended Info

מפתח ההרחבה – OpenELEQ & phil65

מאגר רפו – Kodi Senyor Repository

תיאור ההרחבה:
הרחבת Extended Info היא הרחבה המאפשרת מידע מורחב עבור סרטים וסדרות, ההרחבה מושכת את המידע ממספר אתרים כגון Tmdb Tvdb ועוד, המידע שקיים  בהרחבה הזאת מקיף ביותר וכולל תקציר, דירוג, גיל לצפיה, עלות הפקת הסרט, רווחים, שחקנים, טריילרים לפי שפת המשתמש (תוכלו לקבל טריילרים עם תרגום), מידע על השחקנים עצמם כולל גיל וסרטים ששיחקו בהם , ועוד.

הגרסה הבסיסית של ההרחבה שנמצאת במאגר הקודי הרגיל היא גרסה שרק מציגה מידע, ישנו מוד נוסף של ההרחבה של Q repository שמאפשר גם ניגון דרך ההרחבה מטאליק (פורק של מטא), את הגרסה הזאת שמתי אצלי ברפו עבורכם כאשר הגדרתי מראש ששפת המשתמש היא עברית ולכן תקבלו תקצירים בעברית במידה ויש.

בגרסה זאת יש גם מספר קטגוריות כגון סרטים בקולנוע, סרטים מובילים, סדרות מובילות וכו, על מנת להנות מהחוויה של ההרחבה מומלץ להוריד גם את ההרחבה מטאליק שנמצאת גם ברפו, לאחר שהורדתם את מטאליק יש להיכנס להגדרות ההרחבה וללחוץ total setup כדי להגדיר את הנגנים.

התקנת ההרחבה:
הורידו את הרפו מהזיפ המצורף – kodi-senyor-repo , היכנסו בקודי להגדרות > הרחבות > התקנה ממאגר הרחבות ובחרו את קובץ הזיפ שהורדתם, לאחר מכן גשו למאגר הרפו Kodi Senyor Repository לקטגורית תוכנות והתקינו את ההרחבה Extended Info.

תמונות מההרחבה:

סרטון הסבר של גידי שחר:

(Visited 3,577 times, 1 visits today)
גודל פונטים
שינוי ניגודיות
האתר קודי סניור הינו אתר מידע וסיקורים בנושא תוכנת קודי, האתר אינו תומך בהפרת זכויות יוצרים ובמידה ונתקלתם בהפרה נא לדווח [email protected]