הרחבות וידאו מומלצות לקודי מרץ 2016

רוצים להיות מעודכנים באופן שוטף בכל הרחבה או טיפ חדש שיוצא? הצטרפו לקבוצת הפייסבוק!

שלום חברים!

מדי פעם אני מפרסם פוסט עדכני להרחבות המובילות והמומלצות נכון לאותו זמן, מכיוון שיש עליות ומורדות בהפעלת ההרחבות יש צורך להתעדכן מדי פעם על מנת לשמור על חווית צפיה איכותית בקודי שלכם.

אז החודש אני מפרסם מספר מצומצם של הרחבות, חלקן וותיקות אך יציבות וחלקן חדשות ונכון להיום נותנות תוכן איכותי.

הרחבות סרטים וסדרות מומלצות לקודי מרץ 2016

1. הרחבת סרטים וסדרות Exodus:

הרחבת הסרטים והסדרות Exodus הינה ההרחבה המחליפה את ההרחבה Genesis הפופולרית, ההרחבה נוצרה ע"י המפתח lambada והיא שוחררה כעת בגרסתה הראשונה.

ההרחבה בנויה בממשק זהה מאוד לזה של Genesis אך ההבדל העיקרי הוא שבהרחבה ניתן למצוא כמות גבוהה של תוכן באיכות HD, גם לסרטים וגם לסדרות, להרחבה יש ממשק בעברית, תמונות הסרטים בעברית ואפילו תקצירי המידע בעברית, אפשר לומר שההרחבה נחשבת לידידותית והקלה ביותר למשתמש הישראלי.

ההרחבה מגיעה מוגדרת בשלב הזה בצורה אופטימלית, ניתן לקבל מהירות יותר גבוהה של הצגת המקורות ע"י קיצור הזמן בהגדרות ההרחבה, תחת הלשונית כללי בחרו כ 15 שניות את Providers Timeout.

לפרטים נוספים על ההרחבה והורדה לחצו כאן.

2. מולטי הרחבת סרטים סדרות וטלוויזיה Phoenix:

icon

ההרחבה פוניקס שודרגה לאחרונה בצורה משמעותית, בהרחבה יש כל מה שתוכלו לבקש מקודי, סרטים, סדרות, טלוויזיה חיה מכל העולם, רדיו ועוד, בהרחבה תוכלו למצוא כל סרט או סדרה שתרצו ועם מקורות שבאמת עובדים, למרות זאת אין תפריטים מסודרים שניתן לחפש דרכם, ההרחבה מחולקת לתתי קטגוריות שבכל אחד מהם יש סרטים וסדרות בפני עצמו.

ההמלצה הכי טובה שאוכל לתת לכם על ההרחבה הזאת היא שתשתמשו במנוע החיפוש, מנוע החיפוש ייתן לכם את כל התוצאות מתתי ההרחבות ותוכלו לבחור מתוך התוצאות.

לפרטים נוספים על ההרחבה והורדה לחצו כאן.

3. הרחבת סרטים movie mix:

הרחבת סרטים חדשה של metalkettle, מדובר בהרחבה לסרטים באיכות HD, הזרמת הסרטים בשיטת One Click Watch (סרט נפתח בלחיצה ללא בחירת מקורות)' בהרחבה ישנם כ 30 ז'אנרים לחיפוש סרט וקטגוריות הוליווד, בוליווד ועוד' ההרחבה תומכת במציאת כתוביות בעברית.

לפרטים נוספים על ההרחבה והורדה לחצו כאן.

4. הרחבת סרטים סדרות Quasar:

ההרחבה Quasar הינה המחליפה של הרחבת הטורנט הפופולרית Pulsar, ההרחבה מאפשרת צפייה בסרטים וסדרות מבוססות טורנט.  ההרחבה מזרימה סרטים וסדרות בשלל איכויות ממבחר אתרי טורנט כגון kickass ,torrentz, eztv ועוד.

אני ממליץ עליה רק בגלל שהיא מאפשרת צפיה באיכויות גבוהות מאוד כגון בלוריי מלא וסאונד מתקדם, דבר שאין בהרחבות אחרות, להרחבה יש תפריט בעברית והיא נוחה לשימוש, ההרחבה לא מתאימה כל כך למתחילים בקודי ולכן ייתכנו בעיות מדי פעם כי ההרחבה בפיתוח.

לפרטים נוספים על ההרחבה והורדה לחצו כאן.

5. הרחבה מבוססת יוטיוב V.o.d IL:

icon

ההרחבה V.o.d IL היא הרחבה שאני יצרתי והיא מאפשרת השלמה של התוכן שלא נמצא בהרחבות וידאו אחרות, ההרחבה מבוססת כולה על סרטונים מיוטיוב כאשר ישנם מספר קטגוריות פופולריות שהן: דוקומנטריה, מוזיקה, הופעות חיות, ילדים, בישול, טיולים, ספורט ולייף סטייל, ההרחבה מתעדכנת על בסיס קבוע.

לפרטים נוספים על ההרחבה והורדה לחצו כאן.

תיהנו!

(Visited 69,432 times, 11 visits today)
גודל פונטים
שינוי ניגודיות
האתר קודי סניור הינו אתר מידע וסיקורים בנושא תוכנת קודי, האתר אינו תומך בהפרת זכויות יוצרים ובמידה ונתקלתם בהפרה נא לדווח [email protected]