הרחבת טורנט לסרטים וסדרות Quasar

 

ההרחבה Quasar הינה המחליפה של הרחבת הטורנט הפופולרית Pulsar, ההרחבה מבוססת על הקוד של פולסר ומפתח חדש לקח על עצמו להמשיך בפיתוח ההרחבה, ההרחבה מאפשרת צפייה בסרטים וסדרות מבוססות טורנט.  ההרחבה מזרימה סרטים וסדרות בשלל איכויות ממבחר אתרי טורנט כגון kickass ,torrentz, eztv ועוד.

ניתן לבחור באיכויות גבוהות מאוד כגון בלוריי מלא, דבר שאין בהרחבות אחרות, להרחבה יש תפריט בעברית והיא נוחה לשימוש, לאחר שמתקינים את ההרחבה יש צורך לבחור  "פרוביידרים", כל פרוביידר מאפשר הזרמה מאתר הטורנט, אם תבחרו פרוביידר של kickass אז תקבלו תוצאות מהאתר שלהם, מומלץ לבחור עד שלושה פרוביידרים בלבד.

לצפייה בסרטים בתלת מימד 3D יש צורך להיכנס להגדרות הפרוביידרים ולאפשר 3D.

הערה חשובה: לאחר שהתקנתם את ההרחבה יקפוץ לכם חלון שבו חובה להגדיר תיקיה להורדות, לא ניתן להפעיל את ההרחבה ללא הגדרת תיקייה, במחשב הגדירו תיקייה כלשהי באנגלית ובסטרימרים ההמלצה היא לשים דיסק נשלף של 16 ג'יגה לפחות (מפורמט למחיצת NTFS), לפתוח בו תיקייה באנגלית ולנתב אליו את ההורדות.

 

ניתן להתקין את ההרחבה דרך senyor tools בקטגורית התקנת הרחבות, ההתקנה בקליק אחד או לבד דרך הפוסט של רמון הדר.

למידע על הגדרות ותמיכה טכנית אתם מוזמנים להיכנס לפוסט של רמון הדר מכאן.

לפני ההתקנה יש להסיר את ההרחבה pulsar, ההרחבות עושות שימוש באותו תהליך והדבר מכביד על הקודי וגורם להתנגשות בהזרמת התוכן.

מומלץ לקרוא את הפוסט המשלים:

ההרחבה Quasar לא עובדת? לחצו כאן לפתרון

 

סרטון הסבר על התקנת ההרחבה:

 

(Visited 19,261 times, 1 visits today)
גודל פונטים
שינוי ניגודיות
האתר קודי סניור הינו אתר מידע וסיקורים בנושא תוכנת קודי, האתר אינו תומך בהפרת זכויות יוצרים ובמידה ונתקלתם בהפרה נא לדווח [email protected]