הרחבת סרטים וסדרות לקודי כולל ReleaseHUB 4K

הרחבת סרטים וסדרות לקודי לצפיה ישירה כולל איכות ReleaseHUB 4K 

ההרחבה ReleaseHUB היא הרחבת סרטים סדרות ומוזיקה המזרימה את התוכן ממספר אתרי סצינה ברחבי הרשת, באופן כללי ההרחבה עובדת בשיטה של חיפוש מקורות ולא קליק לצפייה, הרבה מהלינקים שבדקתי לא ממש עובדים אבל הקטגוריה שמעניינת אותנו היא קטגוריית 4K שדווקא עבדה לי באופן מושלם, בדקתי מספר לינקים והם עובדים מצוין.

רוצים להיות מעודכנים באופן שוטף בכל הרחבה או טיפ חדש שיוצא? הצטרפו לקבוצת הפייסבוק!

הסרטים מקודדים בפורמט h.265 החדש ולכן חייב מכשיר תומך, לבעלי מחשב אני מניח שלא תהיה בעיה, רוב הסרטים שם בסביבות 30 ג'יגה ולכן למרות שאני לא אוהב את זה יש צורך להגדיר zero cache (ניתן להגדיר דרך senyor tools) כדי שתצליחו להטעין כמות שתאפשר צפייה חלקה בסרט, מי שקצת מבין ניתן להגדיר את הקובץ advencedsettings לכמות באפר יותר גבוהה מהרגיל, שימו לב לחפש בתפריט קטגוריית 4K כמו בתמונה למטה ולסרטים לבחור את השרת uptobox.

קצת רקע על ההרחבה, ההרחבה היא הרחבה די ותיקה ונמצאת כבר כשלוש שנים, ההרחבה מאפשרת הזרמה ממספר רב של אתרים ברחבי הרשת, בעיקר סרטים וסדרות, מפתח ההרחבה ENTERTAINMENT REPO ממליץ לעבוד עם מנוי של real debrid על מנת להפיק את המירב מההרחבה.

בהרחבה ניתן למצוא מגוון סרטים וסדרות באיכויות HD, SD,1080p,720p,480p וכמובן 4K, אני מדגיש שוב שמפתח ההרחבה טוען שצריך 100% מנוי של ריל דבריד, אני אישית ראיתי בקלות וללא המנוי סרטי 4K, כמובן נקווה שההרחבה תחזיק אחרי הפרסום של הפוסט.

איך מתקינים?

אפשרות א' – להורדת הרפו וממנו את ההרחבה – repository.entertainmentrepobackup-1.1.4.zip

אפשרות ב' – למי שיכול רק דרך הוספת מקור שיוסיף את המקור http://fusion.tvaddons.ag ומשם שיבחר ב fusion  ומשם xbmc-repos ולאחר מכן english ולחפש את הרפו repository.entertainmentrepobackup.

קצת תמונות מההרחבה:

סרטון על ההרחבה:

(Visited 7,036 times, 1 visits today)
גודל פונטים
שינוי ניגודיות
האתר קודי סניור הינו אתר מידע וסיקורים בנושא תוכנת קודי, האתר אינו תומך בהפרת זכויות יוצרים ובמידה ונתקלתם בהפרה נא לדווח [email protected]