סקין חדש לקודי בעברית tvOS-X Jarvis hebrew

שלום לכולם!

אני שמח להוסיף לכם סקין חדש לקודי בעברית הנקרא tvOS-X Jarvis hebrew, הסקין המקורי נמצא לא מעט זמן בסביבה אך לא היה מותאם בכלל לעברית, בעקבות הכנת בילד מהסקין הזה החלטתי כבר להנגיש אותו לכולם כסקין בנפרד ולכן סידרתי את נושא העברית והיישור והחלטתי להמשיך ולתחזק אותו בתוך הרפו שלי ולעדכן אותו בהמשך ומעתה ניתן להתקין אותו כסקין כמו כל סקין אחר שאתם מתקינים.

רוצים להיות מעודכנים באופן שוטף בכל הרחבה או טיפ חדש שיוצא? הצטרפו לקבוצת הפייסבוק!

הסבר על הסקין:

סקין זה מבוסס על סגנון Apple ושונה מכל הסקינים שאתם מכירים, הוא מביא משהו אחר לגמרי אשר יאפשר לכם לגוון קצת מהסגנון הרגיל, אם אתם מחפשים סקין עמוס בווידגטים ומלא צבעים ורקעים מתחלפים אז זה לא הסקין בשבילכם.

סקין זה נבנה על מנת לאפשר לכם להגיע במהירות האפשרית לתוכן שלכם, הסקין קל משקל, מהיר מאוד ופשוט אך יחד עם זאת לדעתי יפה מאוד.

אתם יכולים לעצב לכם למעשה במסך הראשי של הקודי כל קומבינציה של אריחים שתרצו, לדוגמא אם המכשיר מיועד לילדים תוכלו לשים לכם מספר רב של אריחים כאשר בכל אריח תוכלו לשים הרחבה או קיצור כלשהו והכל יהיה מולכם במסך הבית, ניתן גם להכין תיקיות מלאות בתוכן בעזרת ההרחבה סופר פייבוריט ובכל אריח לשים המון תוכן.

הסקין מבוסס על הסקין tvOS-X Jarvis וניתן להוריד אותו מהרפו הרשמי שלי Kodi Senyor Repository.

אפשרויות עיצוב הסקין

החלפת ערכות נושא לסקין:

אפשרות חדשה שהוספתי לסקין המאפשרת החלפת העיצוב בקליק אחד, ניתן להחליף באופן חופשי בין העיצובים, כל ערכה מגיעה עם כל הסט כדי שתוכלו לשנות ולהוסיף אייקונים לבד, האייקונים נמצאים בתיקיית הסקין, ניתן להיכנס לאפשרות ישירות מהגדרות המעטפת, בנוסף ניתן להוריד מהרפו את ההרחבה tvOS-X Hebrew themes בתוכנות ודרכה להחליף ערכות עיצוב.

שינוי צבע פונט במסך הבית:

ניתן להיכנס להגדרות, מראה ושם לבחור צבע פונט אחר ממגוון הצבעים שיתאים לכם לדף הבית ולרקע שתבחרו.

שינוי רקעים:

ניתן לבחור בעצמכם רקע למסך הבית ורקע נפרד למסך הפנימי, הבחירה ממגוון הרקעים שמגיעים עם הסקין או שתשימו רקעים נוספים ותבחרו עצמאית, מומלץ את הרקע לתפריטים הפנימיים לבטל.

האייקונים והרקעים של ערכות הנושא מבית Orna Post ותומר חיימוביץ המדהימים.

סרטון על הסקין:

קצת תמונות מהסקין:

דוגמה לקינפוג הסקין לילדים בלבד:

הגדרות בסיסיות בסקין:

כניסה לתפריט הגדרות המעטפת:

הגדרת אריחי מסך הבית, ניתן להוסיף כל הרחבה או קיצור דרך לאחד מהמועדפים שלכם:

הגדרת "קיר" וידאו, הרחבות או מועדפים בסגנון קיר סרטים:

ביטול אריחים לא בשימוש:

שינוי רקע במסך הבית ושינוי רקע בנפרד לתפריטים הפנימיים על מנת שיהיה קל לראות את התצוגה:

אתם מוזמנים להוריד ולנסות את הסקין.

לדיווח על באגים או בקשות נא להצטרף לקבוצת הפייסבוק kodi senyor ולדווח.

(Visited 4,485 times, 3 visits today)
גודל פונטים
שינוי ניגודיות
האתר קודי סניור הינו אתר מידע וסיקורים בנושא תוכנת קודי, האתר אינו תומך בהפרת זכויות יוצרים ובמידה ונתקלתם בהפרה נא לדווח [email protected]