פדרנס בילד – Senyor Wizard

פדרנס בילד – בילד לקודי מבוסס מעטפת Featherence 

שלום לכולם.

אני גאה להציג בפניכם את הבילד השלישי בסדרת הבילדים של Senyor Wizard, הבילד נקרא פדרנס בילד והוא מבוסס על הסקין  Featherence Skin.

רוצים להיות מעודכנים באופן שוטף בכל הרחבה או טיפ חדש שיוצא? הצטרפו לקבוצת הפייסבוק!

מדובר בסקין שהוא יצירת אומנות, חלק מהיתרונות בשימוש בסקין הזה הם שיש לכם תמיכה מלאה לסקין על ידי המפתח, כל בעיה או באג ניתן לדווח ולקבל מענה, החשוב ביותר הוא שהסקין כבר בתהליכי פיתוח עבור קודי 17 כך שתוכלו להיות בטוחים שהוא ימשיך איתכם הלאה.

הבילד הזה עבר התאמה מיוחדת לפי דרישה עבור הקהל הישראלי ומכיל למעלה מ 50 שיפורים ושדרוגים על מנת להביא את הסקין לנוחות ומהירות מקסימלית.

הבילד מכיל עיצוב חדשני הניתן לשינוי בכל תצורה שתחשבו עליה, כולל אחוזי שקיפות בדרגות שונות לבחירתכם בכל חלק בסקין, שינוי צבע ושקיפות אריח, שינוי צורת אריח לעיגולים ועוד מספר אפשרויות ועוד הרבה אופציות.

שימו לב: בתחתית הפוסט ישנם טיפים והסברים לגבי הסקין, מומלץ לקרוא.

חלק מהשיפורים החשובים הם:

 • בנושא הכתוביות בוצע שיפור מדהים, ראשית נוסף מנגנון חיפוש חכם, ברגע שתלחצו עליו יועתק שם הסרט לשורת החיפוש כפי שמופיע בלינק באתר, לפעמים יש מספר תווים שפשוט צריך להוריד משם הסרט כדי שהחיפוש יתבצע, הדבר אומר שתוכלו לחפש סרטים גם בהרחבות שלא תומכות בחיפוש כתוביות אוטומטי.
 • כאשר תבצעו חיפוש כתובית, במידה ולא נמצאה כתובית בהרחבה הראשונה הקודי יעבור באופן אוטומטי להרחבה הבאה וכך הלאה, אם לא נמצאה כתובית אז כנראה שאין בשום מקום.
 • עוד בכתוביות ניתן לבצע חיפוש חכם או ידני בעברית, הדבר בלעדי לבילד, תוכלו לרשום שם של הסרט בעברית ולא באנגלית ותקבלו תוצאות, בנוסף תופיע לכם גרסת הכתוביות שמתנגנת כעת מימין וגרסת הכתוביות מהלינק של הסרט משמאל, כתובית שהורדתם תיצבע בצבע כתום כדי שתוכלו לדעת מה הורדתם.
 • בזמן ניגון וידאו תפריט הניגון ממוקם במרכז המסך ולא בחלק התחתון ואינו מפריע לצפייה בכתוביות בזמן עצירות או שימוש בתפריט.
 • ניתן לשמור את כל עיצוב הסקין בקלות ולהעלות באמצעות כפתורי שמירה, תוכלו למעשה ליצור לכם מספר עיצובים ולהחליף בינהם באופן חופשי.
 • אריח מועדפים חכם, מתוך הבנה שאפשר ללכת לאיבוד בכל ים התוכן שהקודי מציע הכנסתי אפשרות למועדפים לפי קטגוריות, כגון סרטים סדרות טלוויזיה וכו, תוכלו לשמור לכם את הקישורים במועדפי הקודי או במועדפים לפי קטגוריות, תוכלו להוסיף ולשנות וליצור תיקיות חדשות בנושא המועדפים, תוכלו גם לסדר לכם קטגוריה במועדפים ולבחור את האריח המתאים כגון טלוויזיה שיפתח ישירות את כל מה שערכתם.
 • ההרחבות מגיעות כקיצורי דרך ולא מובנות בבילד, הדבר חוסך במקום בתיקית הקודי ומאפשר לכם להוריד רק הרחבות שבאמת תשמשו בהן, רק בפעם הראשונה לכל ההרחבה תתבקשו לאשר הורדה ראשונית.
 • כל הקטגוריות בבילד מתעדכנות באופן אוטומטי בעזרת ההרחבה Senyor Super Addon וכל הרחבה חדשה או קיצור חדש שראוי להיכנס לבילד יתקבל אצלכם באופן אוטומטי.
 • כל התצוגות מכילות מידע עבור התוכן, וידאו או סרטונים , יוטיוב וכו'.
 • הכנתי מראש אריחים של ספורט ומבוגרים ללא תוכן ולא פעילים, תוכלו בלחיצת כפתור בהגדרות העיצוב להפעיל אותם ולשים תוכן בקלות בעזרת סופר פייבוריט, הקטגוריות בסופר פייבוריט כבר מוכנות מראש.
 • ניתן לשנות את העיצוב בקלות, צבע אריחים, שקיפות אריחים ורקעים.
 • ניתן לבחור אייקונים ורקעים מלינק חיצוני כגון אתרי העלאת תמונות ולכן אין צורך לנווט בתוך תיקיות הקודי, ניתן לבחור אייקונים ורקעים מבית אורנה פוסט רקעים אייקונים.
 • בתוך הבילד מותקנת ההרחבה Super Favorite ובה קטגוריות מוכנות כגון סרטים סדרות וכו', תוכלו בלחיצת כפתור לשמור תוכן שבא לכם ישירות לתוך התיקיות, אותן תיקיות מקושרות לאריח המועדפים לצפייה מהירה בהמשך.
 • תמיכה במסך מגע עם כפתור חזור ומסך הבית (צריך להפעיל בהגדרות הסקין).
 • הבילד מכיל עיצוב יפהפה מבית אורנה פוסט.
 • כמובן שיש עוד המון שיפורים שהפוסט קצר מלהכיל.

הבילד מכיל 12 קטגוריות במסך הבית ומאפשר לכם לקבל את כל התוכן במסך אחד.

הקטגוריות בבילד הן:

 • סרטים
 • סדרות
 • טלוויזיה
 • ספרית תוכן
 • מוזיקה ורדיו
 • הרחבות
 • ילדים
 • מדע וטבע
 • חיפוש
 • מועדפים
 • הגדרות
 • כיבוי

חשוב לציין שאת הסקין בנה המפתח המוכשר פיינל מייקר, כל השיפורים שביקשתי ממנו להכניס לבילד הוא ביצע במהירות ומכל הלב, הוא ילווה אותנו מעתה לכל אורך הדרך וייתן תמיכה בנוגע לסקין, במידה ויש לכם רעיונות לשיפורים או שאלות טכניות שקשורות לסקין עצמו תוכלו לשאול ולהתעדכן בקבוצת הפייסבוק שלו https://www.facebook.com/groups/featherence

איך מתקינים?

ראשית צריך להתקין קודי 16.1 נקי מכאן.

ניתן להתקין את הבילד על כל קודי ללא מחיקה אך מומלץ על קודי נקי.

להתקנה מהרפו הורידו את Kodi Senyor Repository וממנו את הרחבת התוכנה senyor wizard.

לאחר שהתקנתם את ההרחבה senyor wizard גשו לתוכנות לחצו על senyor wizard ובחרו את ההתקנה פדרנס בילד. והמתינו בסבלנות להורדה.

תמונות מהבילד:

 

טיפים והסברים על הבילד:

 1. תמיכה במסך מגע וכפתורי בית וחזרה במסך הראשי

במידה ותרצו להפעיל כפתורי מסך מגע  או שפשוט תרצו במסך הבית כפתורי בית וחזור ניתן לבצע זאת.

כנסו להגדרות > עיצוב מעטפת > מסך מגע > שם תוכלו להגדיר את האפשרות ואת מיקום וגודל הכפתורים.

2. ביטול והפעלת אריח

לחצו על אריח הגדרות > עיצוב מעטפת > לחצו על האריח שברצונכם לנטרל או להפעיל וייפתח לכם תפריט ובו תוכלו לבצע את הפעולה.

3. שינוי תמונות אייקון או רקע

לחצו על אריח הגדרות > עיצוב מעטפת > לחצו על האריח שברצונכם לשנות עבורו את האייקון או הרקע, ייפתח לכם תפריט ובו תוכלו לבחור את התמונה, ניתן לבחור תמונה מקומית מתיקיית הקודי או לתת לינק לתמונה שנמצא ברשת או באתרי העלאת תמונות.

4. שינוי התוכן באריח מסוים לתוכן שאתם בחרתם במקום התוכן שמסופק בבילד

הכנתי לכם בבילד תיקיות מוכנות של תוכן שתוכלו לשמור בעצמכם, כנסו לאריח הרחבות > הרחבות וידאו > Super Favourites, שם תמצאו קטגוריות מוכנות כגון סרטים סדרות וכו', תוכלו להוסיף כמובן קטגוריות נוספות משלכם, בכל קטגוריה הכנסתי מראש את התוכן שאני מספק בבילד כלינק אחד ואתם תוכלו להוסיף תוכן כאוות נפשכם בקלות.

גשול להרחבה או לינק שתרצו להוסיף לקטגוריה, לחצו על כפתור התפריט (בחלונות קליק ימני בעכבק, באנדרואיד קליק שמאלי ארוך בעכבר) בתפריט שייפתח בחרו Super Favourites ולאחר מכן  Add To Super Favourites ולחצו על Super Favourites, שם ייפתחו לכם הקטגוריות המוכנות, בחרו את הקטגוריה ולחצו אישור, מרגע זה התוכן יישמר שם, תוכלו למצוא אותו באריח מועדפים בבילד המסודר לפי קטגוריות.

במידה ותרצו לקשר את האריח לתיקיה הזאת, גשו להגדרות > עיצוב מעטפת > בחרו את האריח שתרצו וייפתח לכם תפריט > לחצו על פעולת כפתור > נווטו להרחבה > הרחבת וידאו > Super Favourites > בחרו את הקטגוריה שתרצו, מאותו רגע שתלחצו על אריח הוא ייכנס ישירות לקטגוריה שבחרתכם.

שימו לב שהכנתי מראש קטגוריות ספורט ומבוגרים, פשוט הפעילו אותם במידה ותרצו או שתנטרלו אריח שאין לכם בו צורך כגון ילדים והפעילו אחר במקומו.

5. כאשר יש מסך שחור בזמן מעבר בין תפריטים (לרוב במכשירי אנדרואיד או מכשירים חלשים)

הדבר נובע בדרך כלל מחומרה לא מספיק חזקה ולוקח כשניה עד כמה שניות עד שהתפריטים מתחלפים ובינתיים המסך שחור, ניתן לשנות קצת רענון המסך בהגדרות.

לחצו על אריח הגדרות > עיצוב מעטפת > בחרו למעלה משמאל שוב עיצוב מעטפת > מתקדם, שם שנו את משך עמעום בזמן מעבר בין חלונות לפי החומרה, ככל שהמספר יותר גבוה הדבר יתאים לחומרה חלשה יותר, 0 יתאים למחשבים חזקים.

ניתן לשאול בקבוצת הפייסבוק kodi senyor לגבי הבילד.

למי שרוצה לערוך בעצמו את התפריטים ניתן לצפות בסרטון של גידי שחר (קפצו לאזור אמצע הסרטון כי החלק הראשון הוא על התקנת ההרחבה שכבר מותקנת אצלכם בבילד) הסרטון הוא על פנומנל אבל השלבים זהים.

תהנו!

(Visited 9,154 times, 1 visits today)
גודל פונטים
שינוי ניגודיות
האתר קודי סניור הינו אתר מידע וסיקורים בנושא תוכנת קודי, האתר אינו תומך בהפרת זכויות יוצרים ובמידה ונתקלתם בהפרה נא לדווח [email protected]