קיר סרטים מומלץ הקוסם או דונטלו?

קיר סרטים מומלץ עבור Salts, הקוסם או דונטלו?

רוצים להיות מעודכנים באופן שוטף בכל הרחבה או טיפ חדש שיוצא? הצטרפו לקבוצת הפייסבוק!

כמו ששמתם לב לאחרונה ההרחבה Genesis לא נתמכת יותר ולכן כל קירות הסרטים שמבוססים עליה צפויים בהדרגה להפסיק למצוא מקורות, כבר היום מאוד קשה עד בלתי אפשרי למצוא מקורות HD בהרחבה, רבים עברו לקיר סרטים מבוסס Salts שהיא ההרחבה המובילה היום בקודי.

עקב בעיות שחוויתי באופן אישי וגולשים שחוו בעיות בקיר סרטים מבוסס Salts, החלטתי לבצע בדיקה איזה קיר סרטים טוב יותר והאם באמת ה Salts עובדת טוב יותר או פחות עם קיר מסוים.

ראשית, אם קיר הסרטים עובד לכם באופן תקין אין לכם סיבה להחליף או לשנות כרגע כלום, מי מכם שמבחין שיש לו פחות מקורות בקיר או שסרטים דרך הקיר נתקעים או מובילים לניגון נכשל שימשיך לקרוא.

הבדיקה מבוססת רק עם הגדרת Salts, לא נעשתה בדיקה על פולסר או ג'נסיס.

הבדיקה נעשתה על מספר מכשירים שונים במערכות הפעלה שונות.

ההמלצה היא שלי באופן אישי וייתכן שאיננה נכונה לגבי כולם, אתם מוזמנים לבדוק ולהחליט לבד.

The Wiz

הקיר עצמו עובד טוב ומתעדכן, ממשק נוח וקל ואין הרבה הגדרות לבצע, עבור ג'נסיס הוא עבד מעולה.

כאשר הקיר הוגדר עבור Salts, חלק מהסרטים לא מצאו מקורות בכלל, בחלק מהמכשירים כאשר לחצתי על סרט כלשהו בחלק מהמכשירים כל המכשיר קפא ונאלצתי לבצע ניתוק בכח, הצלחתי לסדר את תופעת הקיפאון בעזרת מחיקת קבצי סאלט מהדאטאבייס של הקודי אך עדיין בחלק מהסרטים פשוט לא נמצאו מקורות למרות שבהרחבה עצמה נמצאו המון מקורות.

Donatello

הקיר עצמו מעט מורכב מבחינת ההגדרות אך יש אופציות יותר מגוונות וניתן גם לסנן לפי ז'אנרים, משום מה כשהקיר הזה מותקן יש בעיה לצאת מהקודי באופן הרגיל ולוקח מספר דקות עד היציאה, בקיר של הקוסם אין את הבעיה הזאת.

לאחר הגדרת הקיר עבור Salts, ביצעתי בדיקה על מספר רב של סרטים ונראה שמתקבלים אותם מקורות כמו בהרחבה עצמה, לכל הסרטים שחיפשתי התקבל מספר רב של מקורות וכל המקורות עבדו בלי להציג תקלות או בעיות.

סיכום:

ההמלצה שלי כרגע היא להשתמש בקיר הסרטים של דונטלו, כפי הנראה מנגנון החיפוש לא זהה בשני הקירות והחיפוש אצל דונטלו עובד יותר טוב לפחות עם Salts.

אם יש לכם הערות תוכלו להציג אותם בקבוצת הפייסבוק Kodi Senyor

(Visited 3,090 times, 1 visits today)
גודל פונטים
שינוי ניגודיות
האתר קודי סניור הינו אתר מידע וסיקורים בנושא תוכנת קודי, האתר אינו תומך בהפרת זכויות יוצרים ובמידה ונתקלתם בהפרה נא לדווח [email protected]